Sulusaray Belediyesi

MEYDAN PROJESİ TAMAMLANDI

Biten Projeler

MEYDAN PROJESİ TAMAMLANDI

Sulusaray Belediye Başkanı Bayram Yılmaz kasabamız meydan projesini başlattı. Sulusaray Belediyesi tarafından kasabamız meydanı alt yapısının yenilenmesi çevre düzenlenmesi ve kilitli taş yapına başlandı.

Belediyemiz meydanının alt yapı degişimi cevre düzenlemesi ve kilitli taş prajesine devam ediliyor. İlk olarak mevcut asvalt sökülerek işe başlayan belediye çalışanlarımız projenin en kısa zamanda bitmesi için yogun bir çalışma içine girdiler.

Sulusaray kasabası meydan projesine hız kesmeden devam ediliyor. Belediyemiz meydanının alt yapı degişimi cevre düzenlemesi yapımı tamamlandı. Şimdi hız kesmeden kilitli taş yapımına başlandı. Belediye Başkanımız Sayın Bayram Yılmaz Sulusaray halkını madur etmemek için en kısa zamanda meydan projesinin tamamlanacagını söyledi.

TÜM PROJELER TAMAMLANDI

KATEGORİDEKİ DİĞER PROJELER

KASABAMIZA MOBESE SİSTEMİ KURULDU

Kasabamızın ana giriş çıkışları ve 10 önemli noktaya mobese sistemi, kameralar kuruluyor.
Kasabamıza kurulacak olan kameralar,hareket sensörü,gece görüş özelliği ve plaka okuma sistemi gibi son teknoloji ile donatılmış olacak.
Bu sistemim kurulmasıyla birlikte Kasabamızda yaşanabilecek,hırsızlık,dolandırıcılık,trafik kazası vb gibi olayların aydınlatılması ve caydırıcı sebep olması açısında Kasabamız daha güvenli hale gelmesi hedefleniyor.
Sulusaray belediyesi tarafında hayata geçirilen bu proje yaklaşık 300,000 Türk Lirası maliyeti olacak.Kameraların monte edileceği direklerin dikilme işlemi gerçekleştikten sonra montaj işlemine geçilecek,yaklaşık 15 gün içerisinde bu sistemin hizmete girmesi tahmin ediliyor.

DEVAMI

GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ

Sulusaray belediyesi tarafından yaptırılan güneş enerji santrali ( GES)  elektrik enerjisi üretilmesi işi kapsamında çalışmalar bütün hızıyla devam ediyor.1119 KWP DC Kurulu güçte güneş enerjisi santrali kurulumu;
SÖZLEŞME TARİHİ: 14.02.2017
İŞE BAŞLAMA TARİHİ: 21.02.2017
İŞİN BİTİM TARİHİ: 02.10.2017
SÖZLEŞME BEDELİ: 4.998.000.00
Güneş enerji panelinin şu ana kadar; çevresi çit ile çevrildi, aydınlatması tamamlandı, (GES) çevresini ve içini görüntüleyecek kamara sistemi takıldı, (GES) sınırları içerisine konteyner ev yerleştirildi, enerji nakil direkleri dikildi, panellerin sabitleneceği beton kalıplar tamamlanıyor. Sulusaray belediye başkanımız Bayram Yılmaz  bu proje şahsım ve kasabamız adına çok önemli bir projedir, bir an önce bitmesi , ve faaliyete geçmesi için takibim altındadır , dedi.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Bayram Yılmaz
Sulusaray Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Sulusaray

Videolar

  • Bir zamanlar Sulusaray Kasabası